Night Club Night Club Night Club Night Club Night Club Night Club Night Club Night Club Night Club Night Club

České dívky | Czech girls | Tschechische Mädchen | Ragazze ceche | Чешские девушки

Nevolejte ani neberte klasicke taxi, zavolejte nám!

Máme rádi super atmosféru.

Krásné a sexy dívky dychtící se seznámit!

Perfektni servis, kvalitní obsluha!

Pro dívky - stále hledáme nové tváře!

Do not call or get regular cab company rather call us!

We love superb atmosphere.

Most of the girls is in our club usually at Wednesdays and Thursdays!

Comfortable and nice atmosphere all the time, everyone feels relaxed!

Relax massage, Show bar, Cabaret

Swimming Pool, Party, Sexy Datings

Vstupné 200,- zahrnuje drink, show a dovoz, žádné provize pro taxikáře!

Entry 200,- CZK includes drink, show, transport to the club, no commision for taxidrivers!

AAA = generally the best reputation

AAA = nejlepší hodnocení (nejde o propojeni s např. AAA auto atd.)

PROČ K NÁM? - AAA Exclusive Club Praha

night club - free sparkling wine

Protože:

Nám záleží na dobrém jméně a na Vaší spokojenosti.

Náš noční klub Night Club Praha je vhodný i pro podnikatele, kteří jsou zvyklí na určité standardy a jsou otrávení neprofesionálním přístupem ostatních klubů.

Snažíme se pro Vás i pro všechny nesmělé vytvořit příjemné a zároveň diskrétní prostředí, takže se nikdo nemusí bát toho, že by se u nás jen minutu cítil nějak nepříjemně.

Protože náš klub je jedinečný svým přístupem. Nebereme to jako ostatní s heslem: "zaplať udělej se a vypadni", nenabízíme nepřeberné množství služeb, které si u dívky objednáte, přijdete, automaticky je dostanete a "nashle". My nabízíme radost ze vzrušení, napětí, dobývání dívčích srdcí a samozřejmě i dobývání toho pro muže nejcenějšího co dívky (po pannenství:) mají. To však neznamená, že naše dívky nejsou takové, jaké by dívky v klubu měly být, právě naopak. Myslíme si, že toto je hlavní důvod proč k nám máte přijít.

Ani nejstydlivější muži se nemusí obávat k nám přijít, jelikož u nás se na Vás dívky nevrhnou jako supi, jak je to často obvyklé jinde, nýbrž se Vám věnují naše sympatické barmanky, nebo si můžete prostě jednoduše vybrat sami, případně si jen dát drink a poklábosit. :)

Nabízíme nepřeberné množství služeb navíc (jako dovoz zdarma atd.) nebo slev, je toho hodně, avšak stačí si projít tyto stránky a uvidíte, že využít našich služeb se Vám prostě vyplatí nejvíce.


Níže pár příspěvků z našeho fora:

 

Jarda
Ahojky, Včerejší oslava byla super, nádherný konec roku a začátek nového roku. Příjemné prostředí, pěkné holky kterým to moc slušelo. Prostě to nemělo chybičku. Moc rád zase někdy zajdu. Všechny moc zdravím a přeji vše nejlepší v novém roce. Moc moc pozdravuji Nikolu ;-) Pa Jarda
 


333

Hi guys,i would recommend that club for all of you`s!!!Really good service and cheap prices and girls are specially attractive,young.Prague stole my heart:D From Michelin man.

"Děkuji tímto za perfektní noc kterou jsem ve vašem klubu dnes strávil. Návštěvu klubu každému vřele doporučuji, protože s tak vstřícným a milým chováním obsluhy i dívek jsem se ještě nikdy nikde nesetkal. O kvalitě služby na pokoji ani nemluvě, hodinu a půl jsem strávil ve společnosti Žanety a Jany a bylo to jedním slovem fantastické"


Det Cord 

WHat an amazing weekend in Prague, and made all the more so by your beautiful girls. The club is relaxed and nice to just have a drink in. And the pick up service was a godsend!! even took us back to the airport on the day we left, sercice and girls is first class :)Patrick
To the crew in AAA club. Thanks for 3 good night in your club last weekend. We were really treated nice by the lady behind the Bar. Also the girls were very nice and not aggresive like in other clubs. I can really recomend this club to everybody:)Patrick (From Denmark).P.S. See you all very soon........soulay
There is no words to describe our last week end at AAA, the service, the people, the girls, your name is really well chosen. My friend yoyo and the other one too we all agreed to give you a triple AAA ratings, best club in Praha, i hope you guys will always be like that ;) Thank you very much again , dicwi :) ps: my friend forgot a jacket there saturday just in case you found it, keep it warm, it will give us an excuse to come back see you all :)


kopite emailu našeho snad budoucího hosta, ale kdo umí anglicky, tak to stojí za to si to přečíst:

Hello,
 
I want to tell you what a big mistake I made while I was in Prague on April 10.  All along I had planned to utilize your AAA-club, leaning towards the private apartment option.  Somehow, however, the internet misdirected me to a company called "Private Office."  Thinking that this was your name for the private apartments, I made a reservation there a week ahead of time with a  girl whose photograph was on the web site.  So, when I called to confirm an hour before that reservation time, I was told that this very attractive girl wasn't working that night.
 
That's when I should have called you and gone straight to your club. But like a fool, I proceeded to the address listed for Private Office for a substitute girl whose photo was just barely acceptable.  An hour and a half later, after a tram ride, a cab ride, miles of walking and multiple locals giving me bad directions, I gave up.  A fancy hotel where I asked directions said they had never heard of such a place. Instead they recommended Club A**** or D****** (*cenzurovano).  Once again, I made the mistake of believing them.  At that time I had no idea these clubs were just off Wenscelas Square, the king of places you had warned about on your site.
 
Choosing Club A****, the first issue was that every one of the prettiest girls (but nowhere nearly as beautiful and with great bodies like the girls on your site) only danced--no sex of any kind allowed. And these girls were very rude in telling me this when I approached them.  With a price of 1400 Krowns for 15 minutes upstairs, my 1600 krowns were not enough to get me 25 minutes, and the rude bartender would not permit me to have a 20 minute time (not on the menu), for which that would have been plenty, and the girl I selected was glad to agree to. 
 
I ended up with an OK looking woman that had NO personality, and she went through the motions mechanically.  When it was over, my hopes for a spectacular time, the kind I could not get in the USA, were dashed. I was able to do more in my home town, just 2 miles from my apartment!
 
So, if I am ever again in Prague, I will not fool around, and will go straight to your establishment.  For the sake of others, you have my permission to use this letter (anonymously) as a true testimonial of exaclty what you warned about.
 
Wishing you the best, and glad to know that at least one establishment cares about its customers and delivers what it promises, at a much more generous level of cost.
 
Sincerely,
 
One unhappy man..... 

 


Video nočního klubuVstupné do night clubu pouze 200,- CZK

Zahrnuje dovoz zdarma (do 15km) do našeho night clubu po 22h., erotickou show (topless), 1 drink a vždy příjemnou atmosféru prosycenou dobrou náladou a hlavně sexy krásnými dívkami, které se na Vás v našem night clubu moc těší. (Pouze odvoz z night clubu je na vaše náklady.)

 

Dovoz do night clubu je plně zdarma!

Zpáteční cesta naším vozem je účtována i v případě, že jste nevyužili dovoz do klubu zdarma. V případě dovozu zdarma a nevyužití žádných služeb si vyhrazujeme právo účtovat poplatek 200,- CZK.
FÓRUM

aaaclub [17.5.2018 20:57:34]
Radim: Dobrý večer, bohužel nebude.
Radim [17.5.2018 20:30:37]
Dobry den,bude o vikendu Bella? Diky za odpoved.
aaaclub [16.5.2018 19:04:25]
Alan, Thomas: Zatím nemáme info, kdy se slečna přijde ukázat.
Zobrazit fórum

DOPRAVA ZDARMA

Nechte se dovézt do našeho nočního klubu zdarma naším vozem (od 19h).

 

Volejte +420 775 077 775


DÍVKY Z NIGHT KLUBU

PŘIJD SE SEZNÁMIT S DÍVKAMI, KTERÉ ČEKAJÍ JEN A JEN NA TVOJI SPOLEČNOST V NAŠEM NIGHT CLUBU AAA EXCLUSIVE CLUB PRAHA!SPECIÁLNÍ AKCE

Speciální nabídka - Dvě slečny a hodinová masáž + láhev sektu za pouhých 5000,- Kč

HAPPY HOURS 19.00 - 22.00

Happy Hours

OHODNOŤTE NÁS

Pokud jste navštívili náš noční klub, nebo využili naše služby, budeme rádi, když náš klub ohodnotíte.
Ohodnoťte náš klub zde

KONTAKT - OTEVŘENO

PONDĚLÍ, ÚTERÝ: 19 - 04 HOD.
STŘEDA, ČTVRTEK: 19 - 05 HOD.
PÁTEK, SOBOTA: 19 - 06 HOD.
NEDĚLE: 19 - 04 HOD.

AAA EXCLUSIVE CLUB
ŠROBÁROVA 6, PRAHA 10 - FLORA
(Blízko centra Prahy. 300m od metra Flora, směr Korunní, od Flory druhá ulice doleva)

Nechte se dovézt do našeho nočního klubu zdarma naším vozem (od 19h).

TELEFON: +420 775 077 775

E-MAIL: info@aaa-club.net


Kontakt »

PLATEBNÍ KARTY


Možnost výběru hotovosti z bankomatu přímo v našem klubu.


DÍVKY POZOR!
STÁLE U NÁS PŘIJÍMÁME NOVÉ TVÁŘE. PŘÁTELSKÉ PROSTŘEDÍ, VYNÍKAJÍCÍ VÝDĚLKY A HOSTÉ NA ÚROVNI.

VOLEJTE NEBO PIŠTE SMS NA
TEL.: +420 775 077 775
.

NEBO MAILUJTE NA info@aaa-club.net, NEJLEPE I FOTO. JEN DO TOHO, NENÍ SE ČEHO BÁT, TĚŠÍME SE NA VÁS. :-)


Najdete nás na Facebooku:

Facebook